Příspěvky

Jarní soustředění

8. 3. 2016

| Rubrika: Aktuálně

I letos jsme pro děti naplánovali tradiční jarní soustředění pro mladší a starší děti. Každoročně využíváme květnové svátky, které však nyní vychází na víkend, navíc na tento víkend vychází i pálení čarodějnic, proto jsme byli nuceni soustředění posunout na dřívější datum a to 15. - 17. dubna 2016. Opět využijeme objekt Rekreačního školicího střediska v Loutí u Nové Rabyně, kde máme k dispozici velkou tréninkovou plochu. Opět se chceme zaměřit na disciplíny hry Plamen (štafety, požární útoky...) a teambuildingové aktivity.

Vzhledem k tomu, že se nám soustředění vždy velmi vyplácí a zlepšujeme tím naše výkony na následujících závodech, tak bychom rádi dodrželi třídenní délku soustředění. Ze zkušenosti víme, že dva dny je málo s ohledem na fakt, že na soustředění vezeme velké množství vybavení. Znamená to tedy, že by bylo nutné, abyste děti uvolnili v pátek ze školy. Věříme, že to nebude velký problém a že s dětmi budeme moci absolvovat všechny 3 dny.

Protože je pátek pracovní den, tak letos nabízíme dvě varianty příjezdu na naše soustředění:

A) je možné využít vlastní dopravu do Loutí a dítě přivést v pátek ráno do 9:00 (případně dříve, naši vedoucí zde budou spát, pokud by to mělo být dříve než v 8:00, dejte prosím vědět)

nebo

B) je možné využít dopravu našimi transity od hasičárny v Cholupicích - odjezd je 7:00 (cena této cesty je 50 Kč)

Odjezd ze soustředění je opět vlastní dopravou a je naplánován na neděli 17.dubna 2016 mezi 16:00 a 17:00

Cena soustředění je 600 Kč. Těm, kteří mají zaplacené členské příspěvky započítáme slíbenou slevu 200 Kč - výsledná cena je tedy 400 Kč (+ případně 50 Kč za dopravu)

Přihlašovat se lze do 8. dubna 2016 pomocí elektronické přihlášky na odkaze:

Přihláška

Seznam přihlášených

Přihlášeným budeme od konce března rozesílat podrobné informace.

Memoriál Jany Dobiášové

6. 10. 2015

| Rubrika: Aktuálně

Každoroční generálku před velkými zimními halovými závody jsme si letos odbyli v neděli 27.října v Třebonicích na Memoriálu Jany Dobiášové. Naše SDH reprezentovalo celkem 17 dětí, 5 z kategorie starších, 8 z mladších a 4 z přípravky. Střídavě zatažené a slunečné počasí nám velmi přálo, děti si, kromě skvělých umístění a výborných časů, odnesli hlavně hodně zkušeností a poznatků, co vše do zimy doladit.
Memoriálu se zúčastnilo velký počet sborů, včetně několika účastníků letošního Mistroství ČR, proto nás velmi těší, že se naši v této velké konkurenci neztratili.

Mladší chlapci

10. Matěj Šimánek
12. Martin Javůrek
14. František Bartoň

Věříme, že stejné nebo lepší časy děti zopakují i v zimě a my z nich opět budeme moci mít takovou radost!

Závody v Hrabišíně

1. 6. 2015

| Rubrika: Aktuálně

Na tento víkend jsme pozváni na závody do Hrabišíma (okr.Šumperk). Některé děti s námi byli již v loňském roce, tak vědí, že nás čeká dlouhá cesta, ale jinak pohodový víkend ve společnosti fajn lidí a možnost zazávodit si s místními mistry.

Pro děti kromě dopravy bude zajištěna i strava. První noc přespíme v místní hasičárně, tu druhou – pokud počasí dovolí – bychom strávili pod naším velkým stanem přímo v areálu kde se závody pořádají.

Sraz: pátek 5.6. v 16.45

Návrat: neděle 7.6. ve 13.00 – 14.00 – upřesníme cca hod před příjezdem pomocí SMS

S sebou: uniformu (případně jiné sportovní kalhoty), modré hasičské triko s dlouhým rukávem, pevnou sportovní obuv, oblečení a boty na převlečení dle počasí, přikrývku hlavy, opalovací krém.

Spacák + karimatku, věci na spaní, hygienické potřeby.

Jídlo a pití na páteční večer, kapesné.

Poplatek za tento víkend 150,-Kč budeme vybírat při odjezdu.

Závodů se účastní pouze 8 vybraných dětí, jejichž rodiče dostali informační e-mail.

Informace - soutěž PLAMEN 23. 5. 2015

22. 5. 2015

| Rubrika: Aktuálně

Tuto sobotu 23.5. děti čeká velmi důležitá soutěž Plamen. Je to celodenní soutěž kde děti závodí celkem v pěti disciplínách. Na všechny tyto disciplíny se děti připravovaly především na soustředění, počítáme tedy s účastí všech těchto 18 dětí. Závodí se v 9-ti členných družstvech.
Odjezd dětí na soutěž musíme rozdělit na dvě části:

1.skupina bude mít sraz v 7.00 hod před hasičárnou - Kuba S., Honza S., Jirka, Adam, Karim, Ondra, Lukáš Dv.

2. skupina má sraz v 7.45 hod - Matěj, Lukáš B., Marek B., Pavlík, Martínek, Kryštof, Kuba B., Daník
(zbylé 3 děti jedou svou dopravou)

S sebou: modré triko Cholupice s dlouhým rukávemuniformu, popřípadě pohodlné sportovní kalhoty (elasťáky, tepláky, atd.) ponožky - NE kotníkovépevnou sportovní obuv. Další oblečení a obuv na převlečení dle počasí ( mohou se převlékat na dobu kdy čekají na svůj pokus). Jídlo a pití, kapesné na zakoupení občerstvení. Menší děti svou cyklistickou helmu.

Návrat kolem 18. hod.

Letos se soutěž koná v Třebonicích, všichni diváci a zejména fanoušci jsou vítáni :-)

Jarní soustředění v Loutí

22. 5. 2015

| Rubrika: Aktuálně

3. května se starší a mladší děti vrátily z třídenního soustředění v Loutí.

Počasí nám celý víkend přálo a tak jsme mohli naplno trénovat všechny disciplíny hry Plamen, která čeká mladší 23.5. a starší 24.5.2015.

Všem dětem děkujeme za nadšení s odhodlání při trénincích a vedoucím za dobře zvládnutou organizaci celého soustředění.

Fotografie ze soustředění naleznete na našem Facebooku "SDH Cholupice - mládež".

Soustředění

13. 3. 2015

| Rubrika: Aktuálně

I v letošním roce pro děti plánujeme jarní soustředění v RŠS Loutí u Nové Rabyně. Toto soustředění je zaměřené na disciplíny soutěže Plamen, která nás čeká 23.5.2015. Počítáme tedy, že děti které se zúčastní tohoto soustředění se zúčastní i této soutěže.

Platba bude vybírána na místě.

Více informací zde:

Základní informace

Letos poprvé k přihlášení na soustředění používáme elektronickou přihlášku, kterou naleznete zde:

Přihláška

Přihlásit se je nutné do 20.dubna 2015!

Seznam přihlášených účastníků naleznete zde:

Seznam přihlášených