Informace - soutěž PLAMEN 23. 5. 2015

22. 5. 2015
Tuto sobotu 23.5. děti čeká velmi důležitá soutěž Plamen. Je to celodenní soutěž kde děti závodí celkem v pěti disciplínách. Na všechny tyto disciplíny se děti připravovaly především na soustředění, počítáme tedy s účastí všech těchto 18 dětí. Závodí se v 9-ti členných družstvech.
Odjezd dětí na soutěž musíme rozdělit na dvě části:

1.skupina bude mít sraz v 7.00 hod před hasičárnou - Kuba S., Honza S., Jirka, Adam, Karim, Ondra, Lukáš Dv.

2. skupina má sraz v 7.45 hod - Matěj, Lukáš B., Marek B., Pavlík, Martínek, Kryštof, Kuba B., Daník
(zbylé 3 děti jedou svou dopravou)

S sebou: modré triko Cholupice s dlouhým rukávemuniformu, popřípadě pohodlné sportovní kalhoty (elasťáky, tepláky, atd.) ponožky - NE kotníkovépevnou sportovní obuv. Další oblečení a obuv na převlečení dle počasí ( mohou se převlékat na dobu kdy čekají na svůj pokus). Jídlo a pití, kapesné na zakoupení občerstvení. Menší děti svou cyklistickou helmu.

Návrat kolem 18. hod.

Letos se soutěž koná v Třebonicích, všichni diváci a zejména fanoušci jsou vítáni :-)