Jarní soustředění

8. 3. 2016

I letos jsme pro děti naplánovali tradiční jarní soustředění pro mladší a starší děti. Každoročně využíváme květnové svátky, které však nyní vychází na víkend, navíc na tento víkend vychází i pálení čarodějnic, proto jsme byli nuceni soustředění posunout na dřívější datum a to 15. - 17. dubna 2016. Opět využijeme objekt Rekreačního školicího střediska v Loutí u Nové Rabyně, kde máme k dispozici velkou tréninkovou plochu. Opět se chceme zaměřit na disciplíny hry Plamen (štafety, požární útoky...) a teambuildingové aktivity.

Vzhledem k tomu, že se nám soustředění vždy velmi vyplácí a zlepšujeme tím naše výkony na následujících závodech, tak bychom rádi dodrželi třídenní délku soustředění. Ze zkušenosti víme, že dva dny je málo s ohledem na fakt, že na soustředění vezeme velké množství vybavení. Znamená to tedy, že by bylo nutné, abyste děti uvolnili v pátek ze školy. Věříme, že to nebude velký problém a že s dětmi budeme moci absolvovat všechny 3 dny.

Protože je pátek pracovní den, tak letos nabízíme dvě varianty příjezdu na naše soustředění:

A) je možné využít vlastní dopravu do Loutí a dítě přivést v pátek ráno do 9:00 (případně dříve, naši vedoucí zde budou spát, pokud by to mělo být dříve než v 8:00, dejte prosím vědět)

nebo

B) je možné využít dopravu našimi transity od hasičárny v Cholupicích - odjezd je 7:00 (cena této cesty je 50 Kč)

Odjezd ze soustředění je opět vlastní dopravou a je naplánován na neděli 17.dubna 2016 mezi 16:00 a 17:00

Cena soustředění je 600 Kč. Těm, kteří mají zaplacené členské příspěvky započítáme slíbenou slevu 200 Kč - výsledná cena je tedy 400 Kč (+ případně 50 Kč za dopravu)

Přihlašovat se lze do 8. dubna 2016 pomocí elektronické přihlášky na odkaze:

Přihláška

Seznam přihlášených

Přihlášeným budeme od konce března rozesílat podrobné informace.