Víkendové závody, rozlučka

25. 6. 2015
Tento víkend nás čekají poslední dvě soutěže jako rozloučení s touto sezónou.

V sobotu 27.6. se zúčastníme soutěže v požárním útoku ve Vestci.

Sraz v 8:25 u hasičárny, návrat  kolem 13 hodiny

S sebou: modré hasičské tričko s dlouhým rukávem, sportovní kalhoty či elesťáky, sportovní obuv, vysoké ponožky (ne kotníkové!), věci na převlečení v případě namočení, svačinu, pití, případně kapesné na nákup občerstvení.

V neděli 28.6. se zúčastníme další soutěže - požárních útoků v Horních Měcholupech.

Sraz v 8:10 u hasičárny, návrat znovu kolem 13 hodiny.

___________________________________________________

Ve středu od vás padl návrh udělat malou "rozlučku" s touto sezónou.
Pro všechny, kteří se budou chtít zúčastnit:

Sraz ve středu 1.7.2015 v 18:00 u hasičárny, půjdeme na statek, kde si uděláme táborák a opečeme buřty a večer zakončíme malou diskotékou v hasičárně, kde přespíme. Ve čtvrtek ráno se zas všichni rozejdeme domů.

Akce není povinná!

Každý, kdo se bude chtít přijít, si přinese vlastního buřta/párek na opečení + nějaké brambůrky/křupky nebo cokoliv na večerní mlsání v hasičárně + nějaký nealko nápoj. Kdo bude přespávat, tak si samozřejmě vezme i věci na převlečení, spacák a karimatku.

Pečivo, hořčice, kečup zajistíme my :o)

___________________________________________________

Všem, kteří se nezúčastní závodů o tomto víkendu ani rozlučky, přejeme krásné prázdniny, moc děkujeme za celou sezónu a těšíme se na Vás v září!

Ohledně zářijových tréninků a závodů pošleme informační e-mail ke konci prázdnin.