Písnický hasičák

19. 9. 2015

V sobotu 19.9. jsme se zúčastnili srandamače v Písnici s názvem Písnický hasičák. Tohoto zvláštního závodu se mohla účastnit pětičlenná družstva bez rozdílu pohlaví a věku. Náš sbor reprezentovala 4 družstva:

Pekamafion - dorostenci
(Petr Krýda, Kája Šinfeltová, Martin Malý, Filip Trachta, Ondra Špaček)

Slizáci - vedoucí dorostu
(Slávek Svoboda, Míša Routková, Petr Linhart, Jirka Šeda, Květa Burešová)

Cholupický p*delky - dorostenci
(Matěj Kostka, Kačka Hrušková, Míša Fortinová, Filip Bureš, Gita Peláková)

Kultradub - starší děti a jejich vedoucí
(Ondra Kulhánek, Standa Kulhánek ml., Kája Dubová, Standa Kulhánek st., Honza Trachta)

Kromě našich družstev nastoupila 3 družstva z Písnice.

První disciplínu - štafetu 4x60m - ovládlo družstvo Pekamafion s časem 36s, druhé skončily Cholupický p*delky s časem 41s, na třetím místě skončilo družstvo Kultradub s 44s a Slizáci s časem 54 skončili na 5.místě.

Druhou disciplínou byla štafeta požárních dvojic. Tu znovu vyhrál Pekamafion s časem 61s, druhý byl Kultradub s 65s a na třetím místě se umístily Cholupický p*delky s časem 66s. Slizáci skončili v těsném závěsu s 69s na 4.místě.

Poslední disciplínou byl požární útok, netradičně v 5členném družstvu, který i potřetí vyhrál Pekamafion s 28s. Na druhé místo se vyšvihlo družstvo Slizáků s časem 29s a třetí místo, v souboji o celkové druhé místo, získal tým Kultradub s časem 33s. Na 4.místě pak těsně skončily Cholupický p*delky s časem 34s.

Celkové pořadí:

1. Pekamafion
2. Kultradub
3. Cholupický p*delky
4. Slizáci

Z Písnice si tak odvážíme celkově 4 poháry a putovní zlatý hasičák.

Pár fotek najdete na našem facebooku ZDE.