Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sport

V našem SDH máme aktivní družstva mladých hasičů (přípravka, mladší děti, starší děti). Dále máme družstvo žen a družstvo mužů, se kterými se účastníme příležitostných soutěží.

 

Každý rok pořádáme přebor Prahy 12 v hasičském běhu, který se již tradičně koná v rámci veletrhu volnočasových aktivit, dále svatováclavské šedesátky pro organizované děti z řad mladých hasičů a tradiční orientační běh mladých hasičů v Cholupicích.

 
 
 

Příspěvky

Vestecký vodník 2015

28. 6. 2015

| Komentářů: 0

| Rubrika: Sport

V sobotu 27.6.2015 odpoledne se dospělí z našeho sboru zúčastnili závodu v požárním útoku Vestecký vodník ve Vestci u Prahy. 

 

Ženy nastoupily ve složeni:

 

Kačka Hrušková

Gita Peláková

Míša Fortinová

Míša Routková

Kája Šinfeltová

Petra Šťastná

 

První pokus zaběhly čas 31,02 s, v druhém kole bojovaly, ale polepšit si nedokázaly a časomíra se zastavila na čase 32,79 s. V hodnocení pak skončili na 3.místě.

 

Mladší muži nastoupili ve složení:

 

koš Petr Krýda

savice Matěj Kostka

stroj Filip Bureš

béčka Martin Wagner

rozdělovač Martin Malý

proudy Ondra Špaček a Filip Trachta 

 

Bohužel v prvním pokusu se jim nepodařilo rychle nasát dosáhli času 36,20 s. Ani v druhém pokusu se jim ale nedařilo, po chybách na rozdělovači doběhli až v čase 61,07 a první čas jim vynesl 6.místo.

 

Starší muži nastoupili ve složení:

 

koš Standa Kulhánek

savice Jirka Šeda

stroj Dan Pelák

béčka Petr Nekovář

rozdělovač Petr Linhart

proudy Honza a Filip Trachtovi

 

Naopak starším chlapům se nepovedl první pokus, kde jim spadl koš a pokus nedokončili. Druhý však zaběhli v čase 26,73 s a obsadili 5.místo.

 

 

Fotogalerie ZDE